שיווק והתקנה בפריסה ארצית

מפעל מערכות הספא והבריכות הגדול בישראל!

קולקציית מערכות הספא 2024

ציוד לבריכה

רבים מהישראלים, כאלה שיש להם מרפסות, בגגות, או חצר פרטית, בונים היום בריכת שחייה בחצרם. יש לציין כי מדובר באיכות חיים גבוהה להם ולבני ביתם ולאורחים המגיעים אליהם מדי פעם. יש לדעת, כי לא פחות חשוב לרכוש ציוד לבריכה. ראשית ישנם תחומים עיקריים כגון: אביזרים טכניים, כאשר אביזרים אלה שומרים על תקינות הבריכה ואביזרים נלווים, שהם אינם כל כך חיוניים לתפקודה התקין של הבריכה, כמו: אביזרים אסתטיים הכוללים, תאורה, כיסויים ועוד. ציוד שהוא יותר חיוני לבריכה ומקל על בעלי בריכת השחייה הביתי, הינו רובוט, אשר דואג לנקות היטב את מי הבריכה, מה שמקל גם על הפילטרים להישאר תקינים כל העת.

ציוד הכרחי לבריכה – רובוט ניקוי

ניתן למצוא סוגים שונים של רובוטים ומומלץ להתאים את גודלו וחוזקו של הרובוט, לשטחה של בריכת השחייה. רובוט מקצועי, הוא כזה שיודע לכסות היטב את שטח הבריכה ולנקות אותה באופן יסודי, כך שציוד זה, נחשב כציוד חובה לבריכה, להיגיינה, בריאות והנאה. יש לציין כי ציוד לבריכה, עשוי לכלול הרבה מוצרים, כמו למשל חימום לבריכה למי שמעוניין לשחות בה גם בימי החורף ולא לגרוע מהנאתו. יש שעושים שימוש עם משאבת חימום, אשר הוכיחה עצמה כיעילה ביותר וחסכונית לחימום מי הבריכה בחורף.

בריכה בריאה ונעימה לרחצה בזכות ציוד לבריכה

אנשים רבים יודעים כי בכל דבר, יש למצוא את המוצרים האיכותיים ביותר, כמו ציוד לבריכה שהם ירכשו בחברה ידועה וידעו כי ציוד זה יישאר לשנים רבות. יש להתעניין ולחפש, איזו פירמה של יצרנית ציוד בריכות הינה הנחשבת והטובה ביותר, לברר מחירים ואז להחליט, מה הסכום שאתם מעוניינים להשקיע על הציוד, בטרם תתחילו אפילו למלא בה מים.

כיסוי חשמלי לבריכה- אחד מהמוצרים המבוקשים לשמירה על בריכת השחייה

כאשר אנו מעוניינים לשמור על בריכת השחייה שלנו, יש לדאוג עבור ציוד לבריכה, כמו למשל כיסוי חשמלי שישמור על מי הבריכה מפני לכלוך או אידוי בימי נקיץ החמים. בריכה שיש בה כיסוי, היא אף בטיחותית יותר גם עבור הילדים, היות והם אינם יודעים כיצד לפתוח את הכיסוי החשמלי שניתן להשתמש בקודן שרק המבוגרים בבית מכירים את הפעלתו. כדאי כי תתייעצו עם מי שבנה או ייבא עבורכם את בריכת השחייה, בכדי לקבל פרטים חיוניים כגון הציוד והאביזרים הנלווים שעליכם לרכוש עבור בריכת השחייה שלכם.

ישנן בריכות גדולות שיש בהן חדר מכונות, כאשר התחזוקה של ברכות אלה, חייבת להיות מקצועית ולהתבצע באמצעות בעלי מקצוע בתחום. יש לברר לגבי המחיר של התחזוקה השוטפת ולהחליט באיזו חברה שמבצעת תחזוקת בריכות שוטפת יש לבחור.

 

שתף

אני מעוניין לשמוע פרטים על הקולקציה

מלאו פרטים ונציג סופר ספא יחזור אליכם עם פרטים על קולקציית הספא החדשה והמתקדמת שתפגשו!