שיווק והתקנה בפריסה ארצית

מפעל מערכות הספא והבריכות הגדול בישראל!

קולקציית מערכות הספא 2024

מעקה לבריכת פיברגלס

מקימים בריכת פיברגלס? זו בחירה נהדרת – בחרתם להביא אליכם לבית את מיטב הקידמה והעכשוויות בתחום בריכות השחייה. לצד הפתרון של הבריכה עצמה אתם לוקחים בחשבון את כל האבזור והתחזוקה של הבריכה. רק כך אתם יכולים להשתמש בבריכה, ליהנות ממנה בביטחה ולאורך זמן. בריכת שחיה פרטית הוא פינוק נפלא ומענה נהדר לפעילות גופנית ולבילוי משפחתי. אך חובה לדאוג לבטיחות מקסימלית ולאבזור מושלם – רק כך תהיה הבריכה נעימה לשימוש ולא תסכן את בני הבית או את האורחים.

מעקה לבריכת פיברגלס – בטיחות לבני הבית

אחד הנושאים הבוערים וההכרחיים בכל בריכה שהיא, הוא המעקה. מעקה ממלא תפקיד קריטי בכל מה שקשור לבטיחות של הבריכה. המעקה מגדיר את השטח של הבריכה ומאפשר לנו לנעול את המתחם ולמנוע כניסה לא רצויה, של ילדים לדוגמה. כאשר יש מעקה בטוח ויציב במקום ניתן להיות בטוחים כי מתחם הבריכה סגור באופן יציב ובטוח, ונפתח רק על ידי מבוגר אחראי בעת הצורך. המעקה יוצר חיץ בין המתחם הרטוב ליבש, ומונע כניסה לא רצויה ובלתי נשלטת על ידי מבוגר אחראי.

המראה והעיצוב להשלמת האווירה

בנוסף יש למעקה תפקיד חשוב נוסף, זאת בהיבט של המראה של המתחם כולו. המעקה למעשה בולט על פני השטח ויוצר את האווירה סביב לבריכה. מעקה מעוצב, מתאים ויפה משלים את העיצוב במקום ויוצר שלימות מרשימה של כלל האלמנטים במתחם הבריכה.

מעקה לבריכת זכוכית – מתאים לפרמטרים האישיים שלכם

כשבוחרים מעקה צריך לבחור חכם. לדעת מה רוצים לקבל ואיזה מוצר יכול לספק את הצורך הזה. כי ככלות הכול אנו רוצים שהמעקה הנבחר יפתור לנו את הצורך ויוביל את הבריכה שלנו לתוצאה המושלמת אליה אנו חותרים מכל בחינה. הן מבחינת הבטיחות וההגנה על בני הבית, הן מבחינת המראה והעיצוב של הבריכה על כל פינותיה ואזוריה, והן מבחינת אחזקה ואפשרויות ניקוי של מעקה לבריכת פיברגלס. אחרי שאנחנו ברורים ויודעים מה בדיוק אנחנו רוצים, אחרי שבדקנו ולמדו את האפשרויות – קל יהיה לנו יותר לסגור ולהזמין את המעקה הנבחר!

שתף

אני מעוניין לשמוע פרטים על הקולקציה

מלאו פרטים ונציג סופר ספא יחזור אליכם עם פרטים על קולקציית הספא החדשה והמתקדמת שתפגשו!