שיווק והתקנה בפריסה ארצית

מפעל מערכות הספא והבריכות הגדול בישראל!

קולקציית מערכות הספא 2024

יתרונות הג'קוזי

כולם יודעים כי טבילה בג'קוזי טומנת בחובה חוויה מפנקת ומהנה, אך מה שלא כולם יודעים זה שהג'קוזי טומן בחובו גם לא מעט יתרונות בריאותיים.
מי שמעוניין להעמיק ולהכיר את כל התועלות והיתרונות של ג'קוזי, חשוב שיהיה מודע ליתרונות הבאים:

שיפור זרימת הדם – המים בג'קוזי מסייעים בהרחבת כלי הדם, מה שתורם לשיפור זרימת הדם ואף בכוחו לתרום להורדת לחץ הדם.

טבילה לשיפור איכות השינה – מחקרים אשר בוצעו בנושא, הגיעו למסקנה כי כתוצאה מאלמנט של העלאת טמפרטורת הגוף, טבילה בג'קוזי לפני השינה, תורמת לשינה עמוקה ושלווה יותר.

ניקוי הגוף מרעלים – מי הג'קוזי החמימים גורמים להעלאה של טמפרטורת הגוף, פעולה אשר גורמת להזעה. התועלת הגדולה של הזעה היא הסיוע שלה לניקוי הגוף מרעלים.

הפחתה והפגת כאבים – טבילה במים חמים, מסייעת להפגת כאבים בדרגה קלה ובכוחה גם להפחית במידה רבה את עוצמתם של כאבים קשים – כך שאם אתם סובלים מכאבים, אין ספק כי טבילה בג'קוזי יכולה לסייע לכם בהקלה.

שיפור מצב הרוח – טבילה בג'קוזי מגבירה במידה רבה את זרימת האנדורפינים, מה שגורם לשיפור מצב הרוח ולהגדלת מידת השמחה – וכידוע, מצב רוח טוב משפיע במישרין ובעקיפין על בריאות הגוף והנפש.

סיוע בשחרור שרירים תפוסים – ישיבה במים חמים מסייעת לשיפור זרימת הדם ו"על הדרך" תורמת גם לשחרור של חומצות חלב, אשר נצברות בשרירים בעת ביצוע פעילות גופנית – מהסיבה הזאת, לאחר ביצוע פעילות גופנית, מומלץ לטבול בג'קוזי.

שיפור בחילוף החומרים – מחקר אשר בוצע בנושא, הגיע למסקנה, כי טבילה בג'קוזי מדמה במידה רבה פעילות גופנית. עצם השהייה בג'קוזי גורמת לירידת כמות הגלוקוז וההמוגלובין בדם, מה שתורם לשיפור חילוף החומרים ואף מקדם הרזיה.

סיוע לחולי סוכרת – מחקרים שבוצעו על חולי סוכרת מסוג 2, הגיעו למסקנה כי טבילה בג'קוזי למשך חצי שעה לתקופת זמן של כ-3 שבועות, הובילו להפחתה של כ-13 אחוז ברמת הסוכר בדם.

כך יוצא שג'קוזי ביתי טומן בחובו הרבה יותר מאשר רק פינוק והנאה, אלא כולל גם רשימה ארוכה של יתרונות בריאותיים עבור אנשים במצבים בריאותיים שונים ובכל קשת הגילאים.

שתף

אני מעוניין לשמוע פרטים על הקולקציה

מלאו פרטים ונציג סופר ספא יחזור אליכם עם פרטים על קולקציית הספא החדשה והמתקדמת שתפגשו!