שיווק והתקנה בפריסה ארצית

מפעל מערכות הספא והבריכות הגדול בישראל!

קולקציית מערכות הספא 2024

ג׳קוזי חיצוני

ג׳קוזי חיצוני מה ההבדל בין ג׳קוזי חיצוני לג׳קוזי ביתי?

ניתן לחלק את האנשים אשר תרים אחר ג'קוזי לשני סוגים עיקריים: אנשים אשר מחפשים אחר ג'קוזי חיצוני, כשהמטרה היא התקנת הג'קוזי בחצר, בגג, בגינה או בשטח חיצוני ואנשים אשר מעוניינים להתקין את הג'קוזי בתוך הבית: בחדר הרחצה או בחלל ייעודי אשר מתאים עבור אותה המטרה.
ישנם לא מעט הבדלים בין ג'קוזי חיצוני לג'קוזי ביתי ובין היתר:

  • גודל הג'קוזי – ברוב המקרים, השטח החיצוני יהיה גדול יותר ולכן, ניתן יהיה ליהנות מג'קוזי גדול יותר.

  • צורת ההתקנה – בג'קוזי ביתי ההתקנה תהיה יותר מורכבת, מכיוון שחשוב לתכנן פתח החוצה, על מנת לרוקן את המים בצורה מהירה וקלה.

  • סוג הג'קוזי – יש סוגים של ג'קוזי אשר מתאימים להתקנה חיצונית בלבד ולעומת זאת, אחרים נחשבים כייעודיים עבור חללים פנימיים.

בחירת הג'קוזי המתאים

בעת הזמנת ג'קוזי, קיימת חשיבות גבוהה להבין תחילה את מלוא הדרישות והצרכים מהג'קוזי, כאשר, ברוב המקרים, כדאי להיוועץ תחילה במהנדס, אשר יוכל לסייע בבחירת השטח המתאים ביותר להתקנת מערכת הג'קוזי ולספק מידע לגבי הפעולות בהן יש לנקוט לצורך ביצוע ההתקנה.
בשלב הבא, מומלץ לאסוף מידע מקיף לגבי האפשרויות השונות אשר יכולות להתאים לאותו השטח המוקצה עבור מערכת הג'קוזי.
כמובן, שאיסוף המידע אמור להתבסס על פרמטרים נוספים שהינם בעלי השפעה על הבחירה כמו: כמות הרוחצים עבורם הג'קוזי מיועד (פרמטר אשר ישפיע על גודל הג'קוזי), עיצוב הג'קוזי, התקציב המיועד עבור המטרה ודרישות מיוחדות לתוספות כמו: תאורה, מערכת לקירור וחימום המים וכיוצא בזה.
הבנת הדרישות והצרכים ודגש עליהם בעת בחירת מערכת הג'קוזי, תאפשר לבצע את הבחירה האולטימטיבית בג'קוזי חיצוני או לחילופין, בג'קוזי ביתי.

טכנולוגיות מתקדמות וחדשניות

כל מי שמעוניין במערכת ג'קוזי לגינה, לחצר או אפילו למרפסת, עתיד לגלות שכיום, בזכות הטכנולוגיות המתקדמות, ניתן ליהנות ממערכות ספא חדשניות הטומנות בחובן חוויית אירוח מפנקת ונעימה.
אם גם אתם מעוניינים להתחדש בג'קוזי חיצוני, אתם מוזמנים ליצור קשר כבר היום עם חברת סופר ספא המקצועית והמנוסה ולעשות את הצעד הראשון בדרך למערכת ג'קוזי אשר תספק מענה על מלוא הדרישות והצרכים שלכם ואף עתידה להפתיע אתכם לטובה.

שתף

אני מעוניין לשמוע פרטים על הקולקציה

מלאו פרטים ונציג סופר ספא יחזור אליכם עם פרטים על קולקציית הספא החדשה והמתקדמת שתפגשו!