שיווק והתקנה בפריסה ארצית

מפעל מערכות הספא והבריכות הגדול בישראל!

קולקציית מערכות הספא 2024

ג׳קוזי גדול או קטן

ג'קוזי גדול או קטן – מה ההבדלים?

ישנם 2 פרמטרים מרכזיים אשר ישפיעו ברוב המקרים על גודל הג'קוזי – הראשון מספר האנשים עבורם הג'קוזי מיועד (כמות הטובלים בו זמנית) והשני הוא גודל השטח המוקצה עבור הג'קוזי.
קיימת אפשרות להזמין מערכות ג'קוזי בגדלים שונים – מערכות קטנות אשר מיועדות לבין 4 ל-6 רוחצים וגדולות המיועדות ל-7 רוחצים ואף יותר מכך – כאמור, הכול בהתאם לדרישות של המזמינים ולתנאי השטח המוקצה לצורך המטרה.

ג'קוזי חיצוני על דק

בחירת ג'קוזי בגודל המתאים

קבלת ההחלטה לגבי הגודל של הג'קוזי אמורה להתבסס במידה רבה על הציפיות של המזמינים מהג'קוזי – אם לדוגמא, מדובר במשפחה עם 2 או 3 ילדים וכחלק מכך, המטרה תהיה ליהנות מבילוי משפחתי ורחצה משותפת בג'קוזי, אין ספק כי אתם צריכים לבחור בג'קוזי גדול, אשר יכול להכיל לפחות 5 מתרחצים – לעיתים, ההעדפה תהיה אפילו לג'קוזי גדול יותר, בכדי להשאיר מקום לאורחים.
לעומת זאת, אם הג'קוזי מיועד לרחצה רומנטית, רק של בני הזוג, ניתן להסתפק בג'קוזי קטן המתאים ל-2 עד 3 רוחצים (יחד עם זאת, גם במקרה הזה, כדאי שתשאלו את עצמכם אם בא לכם שיהיה מקום גם לאורחים ואז אולי שווה להזמין ג'קוזי מעט יותר גדול).

רוצים לראות ג'קוזי גדול? לחצו כאן

ג'קוזי גדול ל-8 רוחצים

חשיבותו של תכנון

בחירת גודל הג'קוזי אמורה להיות מושפעת במידה רבה גם מהתכנון המקדים של מערכת הג'קוזי. בהליך התכנון, יש לבחור את המיקום האופטימאלי להתקנת הג'קוזי, לקבל החלטה לגבי שיטת ההתקנה המתאימה, לגבי עבודת התשתית אותה יש לבצע לצורך ההתקנה ולמעשה, לקבל את התמונה המלאה לגבי סוגי הג'קוזי כמו גם לגבי העומס המקסימאלי (מה שישפיע כמובן גם על גודל הג'קוזי).
קיימת חשיבות גבוהה לבחור בקפידה את איש המקצוע (מהנדס בהכשרתו), אשר יסייע בהליך התכנון וזאת במטרה ליהנות בסופו של דבר מהג'קוזי הביתי האופטימאלי.

רוצים לראות ג'קוזי קטן? לחצו כאן

כאמור, יש לא מעט הבדלים בין ג'קוזי קטן לבין ג'קוזי גדול, אשר באים לידי ביטוי בכמות האנשים עבורם הוא מיועד וכמובן, תוך התחשבות בצרכי השטח.
שימת דגש על מלוא הדרישות והצרכים תאפשר בסופו של דבר לבחור מערכת ג'קוזי במידות האופטימאליות.

שתף

אני מעוניין לשמוע פרטים על הקולקציה

מלאו פרטים ונציג סופר ספא יחזור אליכם עם פרטים על קולקציית הספא החדשה והמתקדמת שתפגשו!