שיווק והתקנה בפריסה ארצית

מפעל מערכות הספא והבריכות הגדול בישראל!

קולקציית מערכות הספא 2024

ג'קוזי לצימרים

צימרים, מעצם ההגדרה שלהם, צריכים להיות המפנקים ביותר שיש. מי שמגיע אליהם – בין אם אלה בני זוג בבילוי רומנטי, משפחה בחופשה מפנקת או קבוצות חברים – מצפה לחוויית אירוח מהשורה הראשונה. יהיה זה דבר הכרחי שהצימר יציע עבורם את כל התשתיות להעברת ימים שלמים בכיף טהור, ולמתן הרגשה שכל שקל ששולם על האירוח היה שווה. כאשר בעלי הצימר בוחרים לצייד אותו בג'קוזי, הדרך להגשמת היעדים האלה הופכת לקצרה פי כמה.

לשם מה יש צורך במתקני ג'קוזי לצימרים?

צימר משתדרג באופן כמעט אוטומטי כאשר יש בו ג'קוזי, בין אם בתוך החדרים או בבקתות האירוח ובין אם בסביבה החיצונית שלהם. כבר בנקודת ההתחלה הג'קוזי ממתג את הצימר כמפנק, ואפילו יותר מכך – וזאת אף על פי שכיום ניתן למצוא מתקני ג'קוזי מהשורה הראשונה במחירים סבירים בהחלט. ניתן למצוא כיום מתקני ג'קוזי בשלל גדלים וצורות, כאשר המפרט הטכני של הג'קוזי הוא הכל חוץ מקבוע: קיים, לדוגמא, מגוון אפשרויות לזרמים שונים שמעצימים את הפינוק עוד יותר.
הג'קוזי, בהמשך לכך, מגדיל את מעגל הלקוחות הפוטנציאלי של הצימר, כשרבים מעמידים את הימצאות הג'קוזי כתנאי חובה בעת חיפוש הצימר, או כאלמנט שמבדיל בין הרמה של צימר כזה לאחר. חשבו למשל על בני זוג שיוצאים לבילוי רומנטי, שזקוקים לתשתית שתאפשר להם זמן איכות זה עם זה. אין הרבה דברים שמתאימים לכך יותר מאשר צימרים עם ג'קוזי.

כך בוחרים את הג'קוזי

עצם הבחירה להתקין ג'קוזי בצימר משפר את נקודת הפתיחה שלו, אם כן, בצורה משמעותית. עדיין יש להשקיע מחשבה בבחירת הצימר, כמו גם בחברה שתספק את הג'קוזי. טווח המחירים של מתקני הג'קוזי הוא די רחב, וההבדלים ביניהם די גדולים. מכיוון שמה שמתאים לצימר אחד עשוי שלא להתאים לאחר, מומלץ לחשוב היטב מה הצרכים הנקודתיים, ולהתאים את הג'קוזי למאפייני הצימר (למשל מבחינת הגודל) וכמובן – גם לתקציב.
אם אינכם יודעים היכן וכיצד להתחיל, מומלץ שתפנו כצעד ראשון לחברה המתמחה בתחום. היא תוכל לתרגם את הצרכים לכדי מאפיינים ספציפיים של המתקנים, להתאים אותם ללקוחות ולקחת על עצמה את ההתקנה ולעיתים גם התחזוקה של הג'קוזי.

 

Also Read:   ריהוט גינה במראה יוקרתי

שתף

אני מעוניין לשמוע פרטים על הקולקציה

מלאו פרטים ונציג סופר ספא יחזור אליכם עם פרטים על קולקציית הספא החדשה והמתקדמת שתפגשו!