שיווק והתקנה בפריסה ארצית

מפעל מערכות הספא והבריכות הגדול בישראל!

קולקציית מערכות הספא 2024

ג'קוזי לחצר

התפיסה לפיה ג'קוזי לחצר מיועד לבתי העשירים בלבד היא הכל חוץ מנכונה כיום. למעשה, מתקני הג'קוזי הגיעו לרמה של הרבה יותר מטרנד חולף. יחד עם העלייה באיכות החיים של הישראלים, ועל רקע הפיכת המתקנים לנגישים ולזולים פי כמה, ברור שמתקני הג'קוזי כאן כדי להישאר. אם גם אתם רוצים לבחור ג'קוזי לחצר שלכם ואינכם יודעים איך להתחיל, המאמר הבא הוא בדיוק בשבילכם.

ג'קוזי לחצר – לצפייה במגוון דגמים וגדלים

ג'קוזי לחצר עם סאונה

ג'קוזי לחצר עם סאונה יבשה

ההחלטה הראשונה : איזה סוג ג'קוזי לחצר לרכוש

אי אפשר לדבר כיום על מתקני הג'קוזי כעל מקשה אחת, כאשר בין המתקנים השונים מבדילים הרבה מאד פרמטרים. זה מתחיל עם שאלה חשובה אחת: האם אתם מעוניינים בג'קוזי נייח, או לחלופין בג'קוזי נייד או אפילו מתנפח? לכל בחירה יש יתרונות משלה, וכל בחירה מתאימה לאנשים אחרים.
אם יש לכם חצר, סביר להניח שהשטח שלה אינו בלתי מוגבל, וגם רחוק מלהיות כזה. על רקע העובדה שיש בחצר הרבה פריטים אותם מעוניינים למקם בה (רהיטי גן, צמחיה וכן הלאה) – ברור מדוע יש להתחשב בגודל החצר ובגודל המתקן גם יחד לפני שבוחרים ג'קוזי. זאת ועוד, ברור שמשתנים דוגמת גודל המשפחה צריכים להשפיע על ההחלטה.
הצורה של הג'קוזי היא משתנה נוסף אותו צריך להכניס לתוך המשוואה. הצורה תשפיע הן על המראה הכולל (מתקני ג'קוזי כיום הם פריט אסתטי לכל דבר ועניין) והן על השימוש האפשרי בג'קוזי.

 

ג'קוזי לחצר

ג'קוזי לחצר;

ההחלטה השנייה: החברה אליה פונים לרכישת ג'קוזי

גם אם יודעים מהם מאפייני הגינה ומהם הרצונות הכלליים שלכם, עדיין יש קושי לתרגם אותם לאלמנטים מובהקים של המתקן הספציפי. כאן מתחיל השלב השני והחשוב לא פחות, והוא לבחור בחברה שתספק לכם את הג'קוזי, שתתקין אותו בשטח ולעיתים גם שתעניק סיוע בתפעול ובתחזוקה שלו. כשפונים לחברה צריך לראות מהו סל המתקנים שהיא מציעה, אילו שירותים היא מספקת, ובעיקר – מהם הניסיון והמוניטין שלה בתחום.
ניתן להתחיל מראש מהחלטה על תקציב מסוים בו יכולים או רוצים לעמוד, לראות מה מציעה החברה הנבחרת בתקציב המוגדר, ומשם להמשיך הלאה. החדשות הטובות הן שיש כיום מספיק מתקנים שמגיעים במחירים סבירים בהחלט, שעצם ההתקנה שלהם בחצר מביא להעלאת ערך הנכס בצורה משמעותית – פלוס כלכלי נוסף.

ג'קוזי שקוע לחצר

ג'קוזי שקוע לחצר

Also Read:   ריהוט גינה במראה יוקרתי

שתף

אני מעוניין לשמוע פרטים על הקולקציה

מלאו פרטים ונציג סופר ספא יחזור אליכם עם פרטים על קולקציית הספא החדשה והמתקדמת שתפגשו!