בריכות זרמים
נכון שאנחנו חיים בתקופה בה החיסכון במים הוא קריטי אולם הצורך של אנשים במים כתרפיה – הידרו-תרפיה הוא קריטי היום יותר מתמיד.טיפול במסגרת בריכות זרמים הופך להיות יותר ויותר קונבנציונאלי במסגרת טיפול בבעיות פיזיולוגיות ונפשיות והביקוש למתקנים אצל סופר ספא ומקומות נוספים בהם מצויות בריכות זרמים עולה בהתאם.

בריכות זרמים בגלל הבריאות

בריכות זרמים ידועות כמקור ריפוי ייחודי במינו. ראשית כל, אנשים הסובלים מכאבי גב כרוניים או משרירים תפוסים, שכמות תפוסות וכו', מחפשים מזור באמצעות בריכות זרמים. אפילו ספורטאים מובילים כאשר הם מתעייפים ואפילו נפצעים, מרפאים את הפציעות והכאבים במסגרת בריכות זמים. הקונספט הוא פשוט, מתיישבים בתוך בריכות זרמים מחוממות ומפנקות, מכוונים את עוצמת הזרם בדיוק לאזור הרגיש ונותנים לזרם המים לעשות את שלו. זרם מים חמים עובד כמו עיסוי כשחום המים והאדים מרגיעים את הגוף, מסירים התנגדויות ומאפשרים לזרם לחדור עמוק יותר אל שורש הבעיה.

בריכות זרמים בגלל הבריאות הנפשית

בריכות זרמים מרגיעים כפי שצוין תחילה גוף פצוע, עייף וכואב אולם בריכות זרמים – יש בכוחן לטפל גם בבעיות עמוקות יותר היינו בנפש. בריכות זרמים ידועות כמקור לטיפול במתחים, עייפות, תשישות ולחץ. אנשים הסובלים מבעיות לחץ ביום יום, בעבודה ובכלל, בהתמודדות עם חיי היום יום, מטפלים בעצמם, להנאתם, במסגרת בריכות זרמים חמות ומפנקות ומאזנים את רמת המתח. זהו השילוב האולטימטיבי של טיפול בגוף ובנפש בו זמנית,בצורה הרמונית.

בריכות זרמים בגלל הפינוק – כי מגיע לנו לחיות טוב

בריכות זרמים נחשבו למקור פינוק ולסמל החיים הטובים עוד בתקופות עתיקות. אנשים שיכלו להרשות לעצמם תחזוקה שוטפת של גוף ונפש ידעו שהמים החמים הם הסוד. לפני שהמציאו את הרגיעון ולפני שהמציאו כדורים לכאבי שריר, בריכות זרמים טבעיות היו מקור לעלייה לרגל של אנשים שביקשו מזור לצד שמירה על יופי, חיוניות ואיזון. כיום,ישלנו גישה אל אותן בריכות זרמים במתקני ספא,במועדוני כושר יוקרתיים ובאתרי תיירות נבחרים. התענוג שטומן בחובו בריאות, חיוניות, איזון וכייף טהור הוא ממש בהישג יד אז למה אתם מחכים? תעניקו לעצמכםאת הטיפול האולטימטיבי עו דהיום. בריכות זרמים הם כמובן מומלצות בחום עבור אנשים בריאים אולם מי שסובל מבעיות חריגות של לחץ דם ועוד ובעיקר נשים בהריון, מומלץ להיתייעץ עם רופא מטפל כדי להמנע ממצבי סיכון.